Гурткова робота, Національно-патріотичне виховання, Новини, Туристсько-краєзнавча робота, Туристсько-спортивна робота

Вихованці ХОЦТКУМ – до Дня туризму

Традиційно цікавими масовими заходами відзначили Всесвітній день туризму вихованці гуртків Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Естафети, походи, змагання, квести стали гарними формами популяризації туризму серед учнівської молоді.

Гурток військово-патріотичного напряму «Джура» (керівник гуртка Олександр ЦІШЕВСЬКИЙ)

27 вересня 2021 року вихованці гуртка «Джура», який працює на базі шкіл міста Полонного, взяли участь у відкритій туристичній естафеті, присвяченій Всесвітньому дню туризму, яку проводив для всіх бажаючих колектив Полонської станції юних туристів «Обрій».

  

Естафета проходила на території Полонського аграрного ліцею і складалася з шести видів: фігурне водіння велосипеда, орієнтування на місцевості, розпалювання вогнища, смуги перешкод, стрільби з пневматичної гвинтівки та пістолета та долікарської допомоги.

  

Гурток туристсько-спортивного напряму «Пішохідний туризм» (керівник гуртка Антон ШИМАНЮК)

Вихованці гуртка «Пішохідний туризм», який діє на базі Судилківського ліцею, у день туризму провели навчально-тренувальні навчання, відпрацьовуючи технічні навички при подоланні етапів спуск/підйом, траверс схилу, вільне лазіння скельною ділянкою,

  

переправи по навісній та паралельних мотузках. також спробували свої сили в швидкісному одяганні ІСС та в’язанні вузлів. Активісти гуртка пропагували серед учнів своїх класів принади і переваги занять туризмом. Свої ідеї вони також виклали в сторісах Instagram та Facebook.

    

Гурток військово-патріотичного напряму «Джура» (керівник гуртка Володимир САМОЙЛЮК)

  

17 вересня у м. Шепетівці відбулася велогонка, в який активну участь взяли вихованці гуртка «Джура» присвятивши її, крім дня фізкультури і спорту ще Всесвітньому дню туризму. Діти отримали масу позитивних емоцій, та вражень.

  

 

Гурток туристсько-спортивного напряму «Туристське багатоборство» (керівник гуртка Наталія ПОЛЕВА)

7 жовтня у лісовому масиві с. Зіньківці відбулась Першість серед шкіл міста Кам’янця-Подільського зі спортивного орієнтування. В запеклій боротьбі вихованці гуртка «Туристське багатоборство», який працює на базі спеціальної школи Хмельницької обласної ради, продемонструвавши свої навички і підготовку, вибороли 1 загальнокомандне місце для своєї школи, виборовши 4 призових місця!

  

2 місце в групі Ж15 – Попова Олександра 

3 місце в групі Ч15 – Сиркизюк Сергій 

3 місце в групі Ж12 – Олексюк Ангеліна 

3 місце в групі Ч12 – Босак Олексій 

Гурток військово-патріотичного напряму «Джура» (керівник гуртка Інна СЕВЕРНЮК)

Вихованці гуртка «Джура», який працює на базі Старокостянтинівської загальноосвітньої школи №8,протягом тижня брали участь у ряді заходів, присвячених Всесвітньому дню туризму.

  

Програма Тижня туризму була різноманітною та насиченою: проведено квест; змагання зі спортивного орієнтування; конкурси з розпалювання багаття та в’язання вузлів; і для усіх бажаючих – велокрос з елементами фігурного катання.

  

 

Гурток туристсько-краєзнавчого напряму «Юні туристи-краєзнавці» (керівник гуртка Олександр БОГУЦЬКИЙ)

Вихованці гуртка, який працює на базі Теофіпольської загальноосвітньої школи №1, здійснили похід вихідного дня – мандрівку за маршрутом: смт. Теофіполь – лісовий масив населеного пункту с. Кунча – смт. Теофіполь. Похід тривав 8 годин.

 

Гуртки туристсько-спортивного напряму «Спортивний туризм» та «Пішохідний туризм» (керівник гуртка Юрій ЗАГОРУЙКО)

7 жовтня в Кам’янці-Подільському проводились змагання зі спортивного орієнтування серед школярів міста. Загальноосвітню школу №10 успішно представили вихованці гуртків ХОЦТКУМ (команда «Сонечко»), на базі якої ці гуртки працюють:

  

В загальнокомандному заліку команда посіла друге місце. В групі Ж12 Софія Тхоревська фінішувала другою, а Коваль Олександр (М12) був шостим. В групі М15 перемогу святкував Михайло Міщишин, а Ткачук Павло посів 4 місце. Необхідно зазначити, що за старшу вікову групу виступали учні молодшого віку.