Дистанційна робота, Новини, Туристсько-краєзнавча робота

Визначились переможці обласного Інтернет-конкурсу «Україна майбутнього»

З 24 березня по 15 квітня 2022 року Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді проведено обласний Інтернет-конкурс «Україна майбутнього».

Конкурс мав на меті спрямувати інтерес молоді до розвитку держави як запоруки власного особистісного розвитку, на ідеях гуманізму, соціального добробуту, демократії, свободи, виваженості, відповідальності, здорового способу життя, готовності до змін.

За умовами конкурсу з 08 по 15 квітня 2022 року на сторінці Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді у мережі Фейсбук тривало голосування за кращий авторський відеоролик обласного Інтернет-конкурсу «Україна майбутнього». Паралельно роботи оцінювало журі за критеріями. Результат визначався за сумою місць у голосуванні користувачів мережі Фейсбук та журі.

На конкурс надійшло 44 відеоролики.

 Найкращою стала робота Тетяни КОРЗУН, учениці Славутської гімназії №5, яка отримала найбільше балів від журі та трохи менше від глядачів.

Беззаперечним лідером серед глядачів став Максим ЯЗВІНСЬКИЙ, учень Черчецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чемеровецької селищної ради, який у підсумку посів друге місце.

А замикає трійку призерів – Катерина АСТАПЕНКО, учениця Ізяславського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, ліцей» ім. О. Кушнірука.

Відеоролики переможців:

Переможці конкурсу будуть нагороджені призами та грамотами Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Колектив Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді щиро сподівається, що всі мрії наших дітей здійсняться і наша країна буде однією з найкращих у Європі!