Новини

27.02.18Новини

Всеукраїнська учнівська конференція і футбол Ліги Чемпіонів у м. Харків

21-23 лютого 2018 року у Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна відбулася ХІІ Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід».

До складу президії увійшли: заступник директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Дмитро Омельченко, головний спеціаліст Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Олена Чепурна, декан філософського факультету, Каразінського університету професор Іван Карпенко, молодший науковий співробітник Національного літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди Надія Баско. Модератором заходу виступила доцент кафедри соціально-економічної географії та регіонознавства Ірина Скриль.

На початку заходу слово було надано директору Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради Валентині Редіній: «Вже стало доброю традицією зустрічатися на Слобожанщині протягом дванадцяти років і дуже приємно, що кожен раз масштаби конференції ростуть — цього року ми отримали 305 робіт з 19 регіонів України.

У конференції взяли участь і хмельничани: Матвійчук Максим, учень 6 класу та керівник Сібагатов Сергій Сагітович, вчитель історії вищої категорії Червоноцвітської ЗОШ І-ІІ ступенів Шепетівської районної ради. Учасників конференції нагороджено подяками КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» та збірками тез матеріалів конференції.

   

А ще сьогодні був футбол. Великий футбол. «Шахтар-Рома».

Матвійчук Максим: «Наші виграли. Отримав масу задоволення. Проходи по флангу, навіси, боротьба за кожен клаптик поля і лунке, на всю арену: «Є-є-є-є-є-є-є-є-є, Шахтар вперед!». Вражає атмосфера, азарт і насолода від гри. Ось він справжній футбол, у Харкові. Тут є все, боротьба, самовіддача, розпач зі сльозами на очах…»

                                             Оксана Кондратенко, завідувач відділу краєзнавчої та гурткової роботи,

Сергій Сібагатов, вчитель історії Червоноцвітської ЗОШ І-ІІ ст. Шепетівського району