Новини

15.12.17Новини

Хмельницькому ОЦТКУМ – 70! (+ протоколи конкурсів)

Хмельницькому обласному центру туризму і краєзнавства учнівської молоді виповнилося 70 років!

В рамках відзначення ювілейної дати, з метою популяризації і подальшого розвитку туризму і краєзнавства як засобу національно-патріотичного та громадянського виховання учнівської молоді, узагальнення історії розвитку дитячо-юнацького туристсько-краєзнавчого руху на Хмельниччині та         активізації туристсько-краєзнавчої діяльності в закладах освіти області, Хмельницьким ОЦТКУМ було проведено обласні конкурси: фотоконкурс «Туризм нас єднає», літературний конкурс «Туризм – це спосіб життя» та конкурс на кращу презентацію/відеоролик «70 років з туризмом і краєзнавством». Від навчальних та позашкільних закладів області надійшло – 19 презентацій/відеороликів, 64 фотографії та понад 30 літературних творів.

   

Підсумки участі у конкурсах підводились на святковій обласній краєзнавчій конференції, присвяченій ювілею, яка відбулася 12 грудня в залі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.

На конференцію прибуло 25 делегацій від районів, міст та об’єднаних територіальних громад області.

Перед початком конференції учасники мали змогу ознайомитися з виставкою фотографій учасників фотоконкурсу і переглянути найбільш цікаві конкурсні презентації та відеоролики.

   

Учасників вітали Віктор Ніконішин, начальник відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення Хмельницької обласної ради, Світлана Фіярська, начальник відділу професійної освіти та виховної роботи управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації,

   

Олександр Попик, проректор з науково-методичної роботи Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Сергій Козубняк, правовий інспектор Хмельницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, Василь Климчук, директор обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Олена Матус, директор Нетішинського центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Олександр Ніженський, директор Деражнянського Будинку творчості дітей та юнацтва, Володимир Захар’єв, краєзнавець, журналіст і археолог, Елла Нєкрасова, турист-спелеолог, засновниця магазину туристського спорядження у місті Хмельницькому.

 

Переможці та призери в усіх номінаціях конкурсів – учні та педагоги, що здійснювали керівництво своїми вихованцями – нагороджені Грамотами Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та грамотами Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Грамоти вручені 77 конкурсантам. Церемонію нагородження прикрашали своїми яскравими талановитими виступами вихованці Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.  

Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді планує видати збірку «70 років з туризмом і краєзнавством» з кращими конкурсними матеріалами. Книжка буде подарована кожному юному автору.

 

Підсумкові протоколи конкурсів приурочених 70-річчю ОЦТКУМ:

Фотоконкурс

Літературний конкурс

Конкурс презентацій