Гурткова робота, Новини

«Юні українознавці» Хмельницького ОЦТКУМ взяли участь у фестивалі екологічної творчості «Свіжий вітер»

25 квітня у м. Хмельницькому відбувся фестиваль екологічної творчості «Свіжий вітер», організований управлінням з питань екології та контролю за благоустроєм міста.

Учасники фестивалю презентували проекти на екологічну тему, читали вірші, виконували пісні, показували одяг, який зробили з матеріалу, що утилізується.

   

У фестивалі взяли участь вихованці гуртка «Юні українознавці» ХОЦТКУМ, учні 4-Г класу НВО№5 м. Хмельницького – Міль Ілля, Круць Оля, Скворцова Ілона, Нікіфоров Матвій, Моцна Діана, Лисик Анастасія, Паленська Віра, Коломієць Платон. Вони своєю командою, під назвою «Природи совість», розіграли коротеньку п’єсу «Коли природа буде другом?», у якій згадали майже всі проблеми сьогодення: забруднення місць для відпочинку, порушення правил риболовлі, неконтрольоване вирубування лісів, стан доріг тощо. Круць Оля виконала пісню «Ми і природа – родина». Керівник гуртків ХОЦТКУМ – Малиновська Надія Володимирівна, готуючи своїх вихованців до фестивалю, стала автором п’єси та слів пісні.

   

За свій виступ команда «Природи совість» отримала подяку від організаторів заходу та солодкий подарунок від фірми «Насолода»

Малиновська Н.В.,

керівник гуртків ХОЦТКУМ