Гурткова робота, Національно-патріотичне виховання, Новини

Завершився Всеукраїнський огляд звітів про Добре діло в рамках гри «Сокіл» («Джура»)

Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді з 13 до 30 червня 2022 року проводив Всеукраїнський огляд звітів про Добре діло в рамках діяльності куреня/рою Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») за загальним спрямуванням Доброго діла – «Заради  Перемоги», що розкриває розуміння значимості участі у суспільно-корисній праці для перемоги українського народу над агресором, єднання нації заради майбутнього України.

Участь у Огляді звітів взяли більше 150 роїв та куренів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), з них 24 курені/рої з Хмельниччини (зокрема, з Кам’янець-Подільської, Красилівської, Нетішинської, Полонської, Славутської та Хмельницької громад).

Огляд звітів дав можливість кожному куреню/рою перевірити себе на відповідність ключовим принципам гри «Джура»: мудрість, шляхетність, відвага. Адже Добрі справи, які здійснюються школярами, прилучають їх до благодійності, демонструють їхній патріотизм, милосердя, уміння розуміти проблеми оточуючих, сповнюють бажанням безкорисливої допомоги своїм співвітчизникам заради миру і спокою в Україні, заради єдності Батьківщини, заради Перемоги.

Учасники 5 куренів та 19 роїв нашої області відзначені електронними дипломами УДЦНПВКТУМ.

Кращі звіти, серед яких є звіти і від нашої області, розміщені на інтернет-ресурсах Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді ( #Добре_діло_2022 #джура_2022).