Новини

15.12.15Новини

Заходи, присвячені 70-й річниці створення ООН і приурочені до Всесвітнього Дня Захисту Прав Людини

10 грудня 2015 року в Кам’янець-Подільській ЗОШ №12 відбувся брейн-ринг, присвячений 70-й річниці створення ООН і приурочений до Всесвітнього Дня Захисту Прав Людини. У брейн-рингу, який був організований дитячою громадською організацією
«Клуб юних миртворців» за підтримки ВО «Українська Рада Миру» та представництва ООН в Україні (керівник гри координатор Міжнародної програми «Модель миротворчості ООН» в Україні В.Барановський, керівник гуртків Хмельницького ОЦТКУМ) взяли участь 14 команд міста (школи, військовий ліцей, медичне училище, податковий коледж).

Мета гри:

 - Актуалізація та поглиблення знань з історії ООН та прав людини;

 - Розвиток навичок колективної роботи;

 - Розвиток пізнавальної активності дітей.

Всі команди показали високий рівень підготовки, глибокі знання з історії створення ООН, миротворчих місій ООН, Декларації прав людини та Конвенції прав дітей. В кінці гри всі учасники отримали пам’ятні подарунки: сертифікат учасника гри та значок з символікою Організаіції Обєднаних Націй. А найкращий подарунок чекав на команду ЗОШ №12, яка отримала запрошення на участь в урочистих заходах в Представництві ООН в Україні.

16 грудня діти побувають в Представництві ООН в місті Києві, ознайомляться з структурами даної організації, поспілкуються з представниками інших країн та привітають усіх співробітників Представництва з Новорічними святами на українській та англійській мовах. Також планується зустріч дітей з керівництвом Української Ради Миру.