Військово-патріотичне виховання, Гурткова робота, Новини

Збір лідерів учнівського самоврядування в рамках Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура»)

З 7 по 9 грудня 2018 року в місті Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді пройшов Збір лідерів учнівського самоврядування в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)». Делегацію від Хмельницької області представляв рій «Подільські джури» міста Кам’янця-Подільського.

   

Наші джури брали активну участь у програмних заходах Збору: формуванні куренів, вранішніх та вечірніх колах, моделюванні Ради ройових, практичних заняттях з невідкладної долікарської допомоги, психологічних тренінгах, екскурсії та лекції «100 років боротьби», інтелектуальній грі про Українську революцію 1917-1921 років тощо. Особливо емоційною та цікавою для дітей стала військово-тактична гра «Лазертег». Незабутніми були прогулянка вечірнім Києвом та відвідування Національного Меморіального Комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності. На Софіївській площі джури побачили новорічні приготування нашої столиці, а також поринули у казкову країну шоколаду в фірмовій цукерні «Рошен». Але найбільше дітям сподобалося спілкування із однолітками з різних регіонів, нові знайомства та друзі.

    

   

По закінченні наші подільські джури отримали дипломи, а керівник рою – Галецька Наталя Казимирівна – сертифікат учасників Збору лідерів учнівського самоврядування в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)».

 Наталя Галецька, керівник рою «Подільські джури»