Без рубрики

Зимові канікули: подорож до Львова…

Неймовірно захоплюючу подорож у передноворічний Львів здійснили члени гуртка «Економічне краєзнавство» ХОЦТКУМ напередодні нового року. Нам дуже хотілося побачити як виглядає напередодні свят найбільш Європейське місто України. А воно було справді неймовірне! Особливо вразив Різдвяний ярмарок. Неповторна атмосфера свята, приголомшливий запах різноманітних ковбасок, неповторні ялинкові прикраси та предмети новорічного декору, щирі та гостинні люди… Все це Львів!

   

Вразила та здивувала нас «Арена Львів» – найсучасніший та один з найновіших стадіонів у Європі, розрахований майже на 35 тис. уболівальників. Комфортна та прекрасна спортивна споруда з розвиненою інфраструктурою, побудована спеціально до чемпіонату Євро-2012 і призначена обслуговувати спортивні та розважальні події найвищого рівня і масштабу. Ми навіть не могли собі уявити всієї величі інфраструктури цього спортивного велетня! Здається там є все… і навіть трішки більше, ніж потрібно, щоб подивитися футбол – ігрова зона, конференц-зал, блок футболістів (роздягальні, душові та масажні кімнати), флеш-зона, лави запасних, медіа-трибуни, фан-сектори, ВІП-зона (ресторан і скай-бокси) та зал історії стадіону. Ми не могли собі відмовити в бажанні посидіти в роздягальні на місцях відомих футболістів та приміряти футболку з автографом Андрія Шевченка!

   

Осінньо-зимовий, святковий, неймовірний, захоплюючий, щирий, гостинний…Таким запам’ятався нам Львів під час останньої зустрічі… Він подарував нам море вражень, він знову об’єднав нас спільними емоціями, він подарував кожному з нас свою любов, він закарбувався в нашому серці спільними спогадами…

 Оксана ЮХИМОВИЧ, керівник гуртка «Економічне краєзнавство» ХОЦТКУМ