Змагання, Новини, Туристсько-спортивна робота

Змагання гуртківців Хмельницького ОЦТКУМ з велосипедного туризму

18 жовтня 2019 року в мальовничому селі Серединці Шепетівського району відбулися перші змагання гуртківців Хмельницького ОЦТКУМ з велосипедного туризму.

У змаганнях взяли участь 39 гуртківців Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, представлені в командах: «Городищенська ЗОШ» (гурток працює на базі школи с. Городище Шепетівського району, керівник гуртків «Велосипедний туризм» Віталій ВАСИЛИШИН), «Серединецька ЗОШ» (гурток працює на базі школи с. Серединці Шепетівського району, керівник гуртків «Велосипедний туризм» Олег ЯВОРСЬКИЙ), «Екстрім» (гурток працює на базі НВК №3 м. Шепетівки, керівник гуртків «Козацько-лицарського виховання «Джура» Володимир САМОЛЮК), «Полонне» (гурток працює на базі ЗОШ №4 м. Полонного, керівник гуртків «Козацько-лицарського виховання «Джура» Олександр ЦІШЕВСЬКИЙ), «Мандри» (гурток працює на базі школи с. Давидковець Хмельницького району, керівник гуртків «Туристське багатоборство» Ганна ГОРДЄЄВА), «Веломани» (гурток працює на базі школи №19 м. Хмельницького, керівник гуртків «Пішохідний туризм» Сніжана ДОЛІНСЬКА).

Змагання проходили на двох дистанціях: «Фігурне володіння велосипедом» та «Велокрос».

На дистанції «Фігурне володіння велосипедом» свою майстерність показали вихованці гуртка «Велосипедний туризм» команди «Городищенська ЗОШ», серед юнаків вони посіли перших три місця:

1 місце – Владислав Коломієць,

2 місце – Євген Маринін,

3 місце – Віталій Нижній.

Серед дівчат найкращі результати показали представниці різних команд:

1 місце – Владислава Ващук (команда «Серединецька ЗОШ»),

2 місце – Мусійчук Кароліна (команда «Полонне»),

3 місце – Коренська Вікторія (команда «Городищенська ЗОШ»).

На дистанції «Велокрос», довжиною 1200 м, знову лідирували юнаки команди «Городищенська ЗОШ», які показали свою спритність та швидкість, і посіли 1-ше та 2-ге місця; 3-тє місце – у гуртківця з команди «Серединецька ЗОШ»:

3 місце – Кіріл Кицун.

Серед дівчат на цій дистанції 1-ше і 2-ге місця були теж за тими ж вихованками, які були найкращими на «Фігурці». Третій результат у вихованки з команди «Мандри»:

3 місце – Боярчук Діана (команда «Мандри»).

Переможці та призери велозмагань були нагороджені грамотами Хмельницького ОЦТКУМ, а переможці, визначені за найкращими результатами двох дистанцій, якими стали Владислав Коломієць серед юнаків та Владислава Ващук серед дівчат, були нагороджені не тільки грамотами, але й Кубками.

Юні велосипедисти удосконалили свої навички та вміння володіти велосипедом, а вихованці гуртків інших профілів спробували свої сили на цікавих змаганнях з велотуризму.

Вітаємо наших вихованців та тренерів-керівників гуртків зі спортивними успіхами!