Гурткова робота, Змагання, Новини

Про успіхи гуртківців Хмельницького ОЦТКУМ у змаганнях серед юніорів з пішохідного туризму

12-15 грудня 2013 року в приміщенні навчально-тренувального комплексу територіального управління Міністерства надзвичайних справ міста Чернівці проходили відкриті змагання Чернівецької області серед юніорів з пішохідного туризму в закритих приміщеннях «Кубок пам’яті Ігоря Лаптєва». В змаганнях взяли участь 12 команд з різних областей України: Рівненської, Хмельницької, Тернопільської, Чернівецької та міста Севастополь. Хмельниччину представляли 3 команди гуртківців з Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді – «Азимут», «Сонечко» та «Едельвейс» та команда «Екстрім» Кам’янець-Подільської міської станції юних туристів.
Учасники змагалися на дистанціях ІІІ класу: «Смуга перешкод» (особисто-командна), в якій взяли участь 70 спортсменів, та «Смуга перешкод», яка долалася зв’язками.
На дистанції «Смуга перешкод» (особисто-командна) серед дівчат перемогу здобула Мельник Діана з команди «Азимут» Хмельницького ОЦТКУМ (тренер Сидорук В.А.), а серед хлопців другим був Шандра Максим («Азимут» Хмельницького ОЦТКУМ, тренер Сидорук В.А.). На дистанції «Смуга перешкод» серед чоловічих зв’язок третє місце посіли Лопушанський Олександр і Мельник Олександр з команди «Сонечко» Хмельницького ОЦТКУМ (тренер Загоруйко Ю.М.).
В загальному заліку «Кубку пам’яті Ігоря Лаптєва» команди гуртківців Хмельницького ОЦТКУМ посіли друге («Азимут», тренери Сидорук В.А., Гринчук В.В.) і третє місця («Сонечко», тренер Загоруйко Ю.М.).
Переможці та призери змагань були нагороджені цінними призами, медалями та грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації.
На жаль, суддівство змагань не відзначалося об’єктивністю, завдяки чому перемогла команда «Пілігрим» організаторів змагань.
                                                                    Валентина Сидорук, керівник гуртка, тренер команди «Азимут».