Анонси заходів, Новини

Анонс! Відкритий Кубок міста Кам’янця-Подільського з пішохідного туризму “Майстер-клас”

ПОЛОЖЕННЯ

про відкритий Кубок міста з пішохідного туризму

“Майстер-клас”

Мета змагань. Змагання проводяться з метою пропаганди туризму, підвищення кваліфікації та рівня фізичної підготовки юних туристів, обміну досвідом роботи.

Час та місце проведення.Змагання проводяться 29 вересня – 01 жовтня 2016 р., у лісопарку м. Кам’янця-Подільського.

 Програма змагань.    29.09.17 р. – заїзд команд.

30.09.17 р. Змагання на дистанції «Зв’язки» ІІІ класу (середня група)

01.10.17 р. Змагання на дистанції «Зв’язки» ІІІ класу (старша група)

 Керівництво змагань.  Загальне керівництво проведення змагань здійснює  відділ молоді та спорту та міський осередок Федерації спортивного туризму України. Безпосереднє проведення змагань покладається на ГСК, затверджену відділом молоді та спорту.

 Учасники змагань. До участі допускаються спортсмени двох вікових груп: середня група — не старше 1999 року народження, старша група – 1998 рік і старше. Склад команди –  2 учасника (не більше одного учасника з кваліфікацією І розряд та вище). Результат визначається в групах: чоловічі та мішані/жіночі зв’язки. В разі недостатньої кількості команд в групах, ГСК залишає за собою право об’єднати групи.

Порядок і термін подачі заявок. Попередні заявки приймаються до 26.09.16 р. Команди які не подали попередні заявки вчасно можуть не допускатись до змагань. Іменні заявки, за встановленою формою, окремо на кожну команду подаються в мандатну комісію не пізніше ніж за годину до початку змагань. Крім того в мандатну комісію подається паспорт, а для тих в кого його нема – свідоцтво про народження та учнівський квиток. Всі учасники повинні мати спортивний розряд по спортивному туризму згідно правил, що повинно підтверджуватись розрядною книжкою, або випискою чи наказом про присвоєння. Відповідальність за збереження життя та здоров’я дітей несе тренер команди.

 Фінансування  Оплату роботи суддівської колегії та нагородження дипломами здійснює відділ молоді та спорту. Витрати по відрядженню команд на змагання (проїзд, харчування, проживання) за рахунок організацій, що відряджають спортсменів.

Визначення результатів та нагородження. Результати визначаються згідно Правил. Переможці нагороджуються дипломами.

Телефони для довідок:

Атаманюк Т.П.         8-097-933-14-86

 

 

Завантажити Положення

Завантажити Умови