Гурткова робота, Екскурсійно-оздоровча робота, Новини

Екскурсія до зоологічного музею

Під час зимових канікул вихованці гуртка ХОЦТКУМ «Велосипедний туризм» (керівник гуртка – Шиманюк А.П.), здійснили екскурсію до одного з найбільших зоологічних музеїв західного регіону України, який знаходиться в місті Рівному. Зоологічний музей створений при Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені Степана Дем’янчука. Керує музеєм Шикула Ростислав Ростиславович, доцент кафедри біології, чудовий наставник в педагогічній та дослідницькій праці, який побував в експедиціях у Північній Африці, Індонезії та Південній Америці. За 30 років він зібрав понад 2500 екземплярів рідкісних тварин, колекцію, здебільшого, безхребетних мешканців морів та мешканців фауни тропічних узбережжя і лісів – ігуани, шкуру анаконди, акули, молюски, краби, омари, лангусти, павуки-птахоїди, індонезійські паличники, жуки-носороги, вусачі, жук «геркулес» та жук «голіаф», метелики, та ще багато інших цікавих експонатів. Весь цей різнокольоровий «зоопарк» презентовано увазі мешканців Рівного та всіх охочих.
Експонати колекції є прекрасною ілюстрацією у лекційних, практичних та лабораторних заняттях студентів університету, що надає максимальну кількість інформації під час навчального процесу. В колекцію потрапляють лише екземпляри, які вже виконали свою репродуктивну функцію, а для відлову використовується такий час, щоб не завдати шкоди чисельності конкретного виду.
Гуртківці із захопленням ознайомилися з експонатами музею, отримали неперевершені враження, які закарбували у фотографіях, послухали лекцію про екзотичні експонати комах та рептилій, про експедиції і подорожі у далекі країни.
Також гуртківці мали змогу ознайомитися із навчальним процесом та життям університету, відвідати декілька кафедр різного профілю, поспілкуватися із студентами. Таке спілкування формує в учнях потяг до пізнання нового, і допомагає у виборі майбутньої професії, адже через декілька років багато хто з них стануть студентами.
Не менш захопливою була друга частина подорожі до Рівного – відвідування цікавого для сучасних учнів розважального торгівельного центру «Екватор», з його прекрасним льодовим катком, сувенірними лавками, дитячим кафе, боулінг клубом та 5-D cinema.
Торгівельний центр поєднує в собі розважальний, спортивний та оздоровчий відпочинок. А це в свою чергу розвиває культуру мовлення, підтримує фізичну форму та викликає в учнів радість до життя, служить загартуванням і збільшує життєдіяльність молодого організму. Атмосфера цього закладу перевершила всі наші очікування, тому не дивно, що наш відпочинок вдався на славу.
Бажаючим здійснити таку екскурсійну поїздку гарантуємо задоволення. Інформацію щодо відвідин зоологічного музею можна дізнатись у нас, у відділі краєзнавчої, гурткової та екскурсійної роботи.
Мандруйте із задоволенням!
Кондратенко О.В.,завідувач відділу краєзнавчої,    гурткової та екскурсійної роботи;
Шиманюк А.П., керівник гуртків ХОЦТКУМ.