Туристсько-краєзнавча робота

ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів «Край, в якому я живу»

23-24 березня 2023 року відбувся ІІ тур VІІ Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу». Організатори конкурсу – Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». Конкурс проводиться з метою виховання в учнів любові до рідного краю, бережливого ставлення до історії, духовної спадщини українського народу, природного довкілля, розвитку музейної справи в загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних закладах освіти.

На ІІ тур конкурсу надійшли 52 презентації та описи екскурсій музеїв закладів освіти з 21 області України та м. Києва. Хмельниччину представляли переможці І (обласного) туру серед музеїв військово-історичного, краєзнавчого та літературного профілів.

   

Серед музеїв військово-історичного профілю ІІ місце посіла екскурсовод Дарія БАКСАЛОВА, вихованка Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва Хмельницької міської ради, яка презентувала зразковий музей закладу в екскурсії «Сторінки української військової історії та імена її творців» (педагогічний керівник – завідувач відділу організаційно-масової роботи Філіпчук Любов Іванівна).

Наші юні екскурсоводи, які презентували музеї краєзнавчого та літературного профілів теж достойно виступили у Конкурсі, набрали досить високі бали, але опинилися в кроці від призових місць.

Щиро вітаємо Баскалову Дарію та її керівника Любов Філіпчук із вагомою перемогою на всеукраїнському рівні та зичимо нових успіхів!

 

Микола Мозолюк,

методист ХОЦТКУМ