Методична робота, Новини, Підготовка кадрів

Нарада з керівниками гуртків військово-патріотичного та туристсько-краєзнавчого напрямів

       3 січня 2019 року відбулась нарада з керівниками гуртків військово-патріотичного та туристсько-краєзнавчого напрямів Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

         З привітальним словом до присутніх звернулась директор Хмельницького ОЦТКУМ Колесник Наталія Вячеславівна, яка розповіла про минулорічні здобутки та ознайомила з планом роботи закладу на рік, що прийшов.

   

         Методист Федчишен Дмитро Вікторович детально розповів керівникам про заплановані масові заходи спортивно-туристського спрямування, акцентувавши увагу на різноманітних змаганнях, майстер-класах та квестах для гуртківців, які сприятимуть засвоєнню та закріпленню вихованцями набутих компетентностей. Завідувачка відділом гурткової, краєзнавчої та екскурсійної роботи Кондратенко Оксана Віталіївна проаналізувала можливості участі гуртківців у краєзнавчих експедиціях та акціях. Методист Пукас Олександра Юріївна ознайомила з умовами проведення та участі у нових конкурсах, які стартували наприкінці 2018 року, зокрема – про обласний етап фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!» та Всеукраїнський заочний конкурс звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша та середня вікові групи).

   

         Зі своїм досвідом роботи поділились керівники гуртків:

Дрозда Андрій Вікторович, керівник гуртка козацько-лицарського виховання «Джура», який був учасником семінару-тренінгу для підготовки тренерів «Школа виховників Джур», що відбувся наприкінці року в місті Дніпро, Він ознайомив з нововведеннями Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура») та детально розповів про формування куренів на прикладі закладу освіти, в якому він працює.

   

        Керівник гуртків «Історичне краєзнавство» та «Пішохідний туризм» Долінська Сніжана Сергіївна, яка зі своїми вихованцями є активним учасником та неодноразовим призером краєзнавчих експедицій та акцій, поділилась досвідом підготовки та проведення багатоденних дослідницько-пошукових походів-експедицій.

         На завершення пластуни міста привітали з прийдешнім Різдвом Христовим та передали Вифлеємський вогонь миру усім учасникам наради.

Пукас О.Ю., методист ХОЦТКУМ