Дистанційна робота, Новини, Туристсько-краєзнавча робота

Підсумки обласного турніру юних краєзнавців у онлайн форматі (середня група)

Незважаючи на ситуацію в країні, 30-31 березня відбувся обласний турнір юних краєзнавців у середній віковій групі (здобувачі освіти 5-7 класів). Турнір проводився з метою популяризації історико-культурної спадщини рідного краю, вивчення історії, звичаїв і культури українського народу, визначальних подій Хмельниччини та визначення кращих знавців з напрямів краєзнавства.

Учасникам турніру були запропоновані 4 тематичні вікторини: «Вгадай визначну пам’ятку Хмельниччини», «Конкурс з етнографії», «Відомі історичні постаті» та «Історичне краєзнавство». Вікторини проводилися на платформі «Всеосвіта».

У турнірі взяли участь 156 учасників з різних регіонів Хмельниччини.

Зважаючи на активність і досить високі результати у підсумку проходження завдань вікторин, організатори конкурсу вирішили відзначити більшу кількість юних краєзнавців. Переможцями та призерами стали 28 учасників (ті, хто набрали понад 390 балів у сумі з 400 максимальних).

За відгуками юних краєзнавців конкурс вдався і викликав інтерес до краєзнавства та заохочення до покращення знань про свій рідний край. Хочеться процитувати деякі відгуки.

Марія ДРАГАН, учениця 6 класу Чорноострівського НВК

Слава Україні!

Мені особисто конкурс дуже сподобався. З великим захопленням і цікавістю намагалася відповісти на запитання. Хочеться знати якомога більше історичних фактів про наше Поділля.

З вірою в ПЕРЕМОГУ!!!

Анастасія САГАТА, учениця 6 класу Ізяславського НВК № 2

Конкурс просто супер! Він цікавий та пізнавальний. Відповідаючи на запитання, дивлячись на результати та бачачи знайомі прізвища однокласників, розумієш, що перемога – це не головне, головне – участь.

Максим ДЕНИСЮК, учень 5 класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1

Добрий День! Конкурси були цікаві. Згадав матеріал, який вчив на уроці історії. Позмагався з іншими учнями. Було цікаво і захоплююче. Ну і історію свого краю потрібно знати і вчити! Хотілося ще питання на знання біографії діячів. Ми це вчили з історії. Дякую за те, що склали гарні тести. Перший раз приймав участь. Дякую!

Дарина САВЧУК, учениця 7 класу Плесенської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дякую! Конкурси дуже сподобались, все було чудово. Буду надіятись, що на наступний рік будуть проведені такі заходи.

Софія БАРТКО, учениця 7 класу Деражнянського ліцею № 3 імені Героя України Івана Зубкова

Щиро дякую організаторам конкурсу! Мені конкурс дуже сподобався!!! Це чудова можливість випробувати себе та свої можливості. Дякую за цікаві завдання!

Переможці та призери конкурсу будуть нагороджені грамотами Хмельницького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді. Решта юних краєзнавців, які пройшли всі 4 вікторини, отримають сертифікати учасників.

 Сніжана Долінська, завідувач відділом краєзнавчої, гурткової та екскурсійної роботи