Гурткова робота, Змагання, Новини, Туристсько-спортивна робота

Успішний виступ вихованців ХОЦТКУМ у «Майстер-класі» з пішохідного туризму

У неділю, 3 жовтня, вихованці гуртків Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді під керівництвом свого наставника Юрія ЗАГОРУЙКА взяли участь у змаганнях з пішохідного туризму серед молоді «Майстер-клас», які традиційно організовуються восени у м. Кам’янці-Подільському. Організатори змагань: Кам’янець-Подільський міський осередок федерації спортивного туризму та позашкільне навчально-виховне об’єднання міського управління освіти і науки.

  

Особливістю «Майстер-класу» є те, що дистанції проходять в зв’язках, де у парі туристів-спортсменів один з них досвідчений спортсмен, а інший – початківець. Наші гуртківці успішно виступили та зайняли призові місця у всіх видах програми.

  

Серед жіночих зв’язок перемогу здобули Єлизавета НАШЕМПА та Діана ПЕТРУНЧАК, друге місце посіли Інна ЛУБ та Вікторія ТИСЛЮК; у мішаних парах перемогу здобула зв’язка Вадим БОГУЦЬКИЙ та Маргарита ВАСИЛЮК, а друге місце виборола зв’язка Михайло МІЩИШИН та Аріана ПЕТРУНЧАК; серед чоловічих зв’язок перемогу святкувала теж зв’язка команди Хмельницького ОЦТКУМ – Павло ТКАЧУК та Богдан КУЧЕРІН. Троє гуртківців виконали норматив ІІ дорослого розряду зі спортивного туризму.

  

Вихованці зробили чудовий подарунок своїм наставникам в день свята Дня працівника освіти.

Юрій ЗАГОРУЙКО, керівник гуртків ХОЦТКУМ