Гурткова робота, Змагання, Новини, Туристсько-спортивна робота

Успіхи гуртківців у «Майстер-класі»

5-6 жовтня в м. Кам’янці-Подільському проводився відкритий Кубок Хмельницької області з пішохідного туризму серед юнаків «Майстер клас», організований Кам’янець-Подільським позашкільним навчально-виховним об’єднанням.

   

Традиційно на стартах цих змагань приймають участь як спортсмени-розрядники, так і новачки.

Переможці визначались на дистанціях ІІІ класу «Смуга перешкод» для зв’язок у 4-х групах: старші, молодші, чоловічі, змішані зв’язки.

Результатами виступу на цих змаганнях порадували вихованці гуртків зі спортивного туризму Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Ці гуртки працюють на базі Кам’янець-Подільської ЗОШ №10 і виступають на спортивних заходах як команда «Сонечко» (керівник гуртків Загоруйко Ю.М.).

   

Два І місця вибороли Стояновський Максим – Петрунчак Аріана (серед змішаних зв’язок) і Дранус Євгеній – Гросарчук Ярослав (серед чоловічих); два 2-х місця – у Нашемпи Єлизавети – Петрунчак Діани (у молодшій групі) та Зубарєва Євгенія – Луб Інни (у старшій групі). Всі призери виконали спортивні розряди. Ще дві зв’язки: Богуцький Вадим – Василюк Маргарита та Сікора Денис – Поліщук Владислав посіли відповідно 4-те та 5-те місця.

   

Свої успіхи юні туристи-спортсмени присвятили своїм тренерам-наставникам керівнику гуртків ХОЦТКУМ Юрію Михайловичу Загоруйку та вчителю географії Тетяні Вікторівні Рибалкіній, у яких в неділю 6 жовтня було професійне свято – День працівників освіти.

Бажаємо успіхів юним спортсменам на майбутніх стартах.

Юрій Загоруйко, керівник гуртків ХОЦТКУМ