Гурткова робота, Новини

Вітаємо переможців ІІ етапу конкурсу-захисту МАН

Вихованці Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді щороку приймають участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Цього року дев’ять юних пошуковців працювали під керівництвом досвідчених наставників центру над науковими роботами на різні теми. Наприклад, Король Діана проводила дослідження на тему: «Філософський зміст поняття «патріотизм», наукова робота Дідух Яни має назву «Психологічні особливості впливу соціально-політичної кризи в Україні на формування громадянської активності старшокласників». Теми, над якими працювали інші діти не менш цікаві.
У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, який відбувся 15 лютого 2015року взяли участь сім юних дослідників. З них посіли ІІІ місце Король Діана та Вавринчук Катерина. Дідух Яна виборола ІІ місце. Двоє вихованців Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді стали переможцями. Це Біржак Марина і Новосад Єгор. Наставники юних дарувань Юхимович Оксана Антонівна, Барановський Володимир Іванович, Бондарук Ірина Володимирівна горді за успіхи вихованців.
Переможці ІІ етапу конкусу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук Біржак Марина та Новосад Єгор братимуть участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, який відбудеться у м. Києві у березні-квітні цього року. Побажаємо їм успіхів та творчої наснаги.