Гурткова робота, Гурткова робота

Вихованці ХОЦТКУМ – до Дня захисників та захисниць України

14 жовтня 2022 року вихованці гуртків Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді відзначили свята – День захисника і захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, 80-річчя з дня утворення Української Повстанської Армії.

 

Гурток військово-патріотичного напряму «ДЖУРА» (керівник гуртка Інна СЕВЕРНЮК, м. Старокостянтинів)

14 жовтня вихованці гуртка «Джура» вшанували пам’ять Героя-кіборга, випускника Старокостянтинівської школи №8 Ігоря Білика – відвідали родину та подякували батькам за Героя України.

   

19 жовтня гуртківці долучилися до організації та проведення шкільних традиційних силових змагань, присвячених Дню захисників та захисниць України. Вони допомагали формувати команди у класах, роз’яснювали умови змагань, підтримували учасників на старті. Старшокласники навчального закладу змагались у таких дисциплінах: віджимання на брусах, підтягування на перекладині, піднімання гирі (16кг), перетягування линви для хлопчиків та дівчаток.

 

   

   

   

Гурток військово-патріотичного напряму «ДЖУРА» (керівник гуртка Ярослав МУЛИК, м. Славута)

Вихованці гуртка «Козацько-лицарський гарт», представники рою «Маленькі козачата» в складі куреня імені Венжика Хмельницького Славутської гімназії №7 до свята виготовили обереги «Оберіг для українського воїна», написали вітальні листівки «Захисник України – гордість моєї країни!», з любов’ю сплели для захисників браслети, зібрали теплі шкарпетки, на зібранні кошти закупили смаколики, які передали волонтерам.

За такої підтримки маленьких патріотів ми неодмінно переможемо!

https://www.facebook.com/100030352623057/videos/438036764909565

 

Гурток туристсько-краєзнавчого напряму «ЕКОЛОГІЧНИЙ ТУРИЗМ» (керівник гуртка Алла СЛІВІНА, м. Славута)

Вихованці гуртка доєдналися до благодійної акції «Маленькі справи для Перемоги». Діти виготовили сувеніри-обереги, малюнки та листи нашим воїнам зі словами підтримки та вдячності, зібрали солодощі, домашню консервацію, теплі шкарпетки, засоби гігієни тощо. Обереги, смаколики та інші зібрані необхідні речі занесли до волонтерського центру міста Славути «Бойові бджілки», який адресно допомагає бійцям ЗСУ. У волонтерському центру навчилися плести маскувальні сітки для військових та виготовляти захисні «кікімори» для снайперів, вкрай потрібні на фронті.

   

   

Віримо, що гостинці, із любов’ю зібрані гуртківцями, зігріють серця наших воїнів, які щодня наближають нас до Перемоги!