Гурткова робота, Змагання, Новини, Туристсько-спортивна робота

60-ий Чемпіонат області зі спортивного туризму серед юнаків

23-27 травня 2024 року в лісовому масиві біля Рекреаційного центру «Берег Надії» села Головчинці Меджибізької ТГ проведено 60-ий Чемпіонат області зі спортивного туризму серед юнаків. У змаганнях взяли участь 19 команд з Волочиської, Деражнянської, Кам’янець-Подільської, Нетішинської, Полонської, Славутської територіальних громад та Хмельницького обласного центру краєзнавства, туризму та екологічного вихованняучнівської молоді (ХОЦКТЕВУМ).
Програма Чемпіонату включала Кубки з видів туризму: Кубок області з пішохідного туризму та Кубок області з велосипедного туризму.
На урочистому відкритті учасників привітав директор ХОЦКТЕВУМ Анатолій РИБАЧОК, подякував командам та їх тренерам за особистий вагомий внесок у розвиток спортивного туризму серед учнівської молоді на Хмельниччині.
У Кубку області з велосипедного туризму учасники демонстрували свої навики володіння велосипедом на дистанціях «Фігурне водіння» (ІІ клас), «Тріал» (ІІ клас) та «Велокрос» (ІІІ клас).
У Кубку області з пішохідного туризму команди змагалися на дистанціях «Смуга перешкод командна» і «Смуга перешкод зв’язок» ІІ та ІІІ класів. Командний результат на дистанціях ІІ та ІІІ класів визначався окремо.
 
Результати команд.
За протоколом загального заліку Кубку області з велосипедного туризму трійка кращих команд мала такий вигляд: 1 місце – у команди Нетішинської МТГ (тренер Віктор ГРИШАНОВ), 2 місце – у команди Кам’янець-Подільської ТГ (тренер Наталія Полева), третє – у команди «Поляни» Волочиської ТГ (тренер Володимир БАСИСТЮК).
З протоколами результатів виступів учасників команд на окремих дистанціях цього Кубку можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/…/1jH6Jj2XmuiAxxA7136mShIW1lMB…
У Кубку області з пішохідного туризму на дистанціях ІІ класу перемогла команда Славутської ТГ (тренер Юлія НОВЗА), 2 місце посіла команда Нетішинської МТГ (тренер Федір ЛЕВЧУК), третє місце – команда ХОЦКТЕВУМ (СЗОШ №29) (тренер Юрій ГАБАЙ).
На дистанціях ІІІ класу найкращий результат продемонструвала команда ХОЦКТЕВУМ (СЗОШ №29) (тренер Вероніка ЛЯШКОВА), 2 місце у команди «Обрій» Полонської ТГ (тренер Назар РОМАНЮК), 3 місце посіла команда Славутської ТГ (тренер Олег САМОЙЛЮК).
З протоколами результатів виступів команд та їх учасників на дистанціях ІІ та ІІІ класів Кубку з пішохідного туризму можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/…/1jH6Jj2XmuiAxxA7136mShIW1lMB…
Команди – переможці та призери в загальному заліку Кубків були нагороджені грамотами та дипломами Хмельницького обласного центру краєзнавства, туризму та екологічного виховання учнівської молоді, кубками, переможці – цінними подарунками, тренери команд – дипломами ХОЦКТЕВУМ. Учасники команд переможців та призерів на окремих дистанціях – дипломами та медалями.
Дякуємо керівництву  рекреаційного центру «Берег надії», в особі  директора Андрія Гулька, за допомогу в організації та проведенні  60-го Чемпіонату області зі спортивного туризму серед юнаків.
Наша велика шана та подяка ЗСУ за можливість проведення туристських змагань з учнівською молоддю в такий непростий час!
Слава Україні! Все буде Україна!