Без рубрики

Водний похід гуртківців

З 31 травня по 06 червня 2019 року вихованці ХОЦТКУМ здійснили водний похід по каньйону річки Дністер від с. Незвисько Івано-Франківської області до смт. Заліщики Тернопільської області.

   

До походу готувались до 30 чоловік, проте непогода (зливи та паводок на річках) у багатьох змінили бажання здійснити цю мандрівку. У поході взяли участь вийшли 18 гуртківців та 7-ро дорослих – батьків і вчителів. Після інструктажу з техніки безпеки та ознайомлення з правилами поведінки на воді, одягання рятувальних жилетів (хоча всі вміли плавати), група вирушила на маршрут. Спочатку провели тренування з правильного керування катамараном – адже тільки злагоджена командна робота дає чіткий напрямок руху. На маршруті юні туристи знайомились із фауною, флорою найбільшої річки західного регіону України, багатьма цікавими природними та історичними об’єктами.

   

Побували на водоспадах, здійснили пішу екскурсію на гору Сокіл, оглянули залишки оборонних укріплень біля фортеці у с. Раковець, відвідали оглядовий майданчик на смт. Заліщики, залізничний «висячий» металевий міст через річку перед Заліщиками, безліч культових споруд на стрімких скельних схилах Дністра.

   

Похід залишив багато позитивних вражень. Бажаю всім цікаво та змістовно провести літо.

Юрій Загоруйко, керівник гуртків ХОЦТКУМ, керівник походу