Гурткова робота, Новини

Занятя гуртків взимку

На дворі зима, та вихованці гуртків туристсько-спортивного профілю Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді не відпочивають – вони продовжують підготовку до спортивних стартів зі спортивного туризму, які є надія відбудуться весною та літом цього року…

Зимові тренування гуртківців ХОЦТКУМ

У неділю, 7 лютого, з вихованцями гуртків «Пішохідний туризм» 1-го року навчання та «Гірський туризм» 3-го року навчання керівником гуртків Юрієм ЗАГОРУЙКО були проведені активні тренування на скеледромі.

   

Гуртківці відпрацьовували вправи проходження гірського скельного рельєфу з використанням зачіпок різних форм та кута навантаження, з триманням рівноваги, використовуючи три точки опори. Це урізноманітнило заняття із засвоєння техніки скелелазіння у несприятливу пору року.

За можливість провести тренування на скеледромі, який належить ТОВ «Поділля-Гермес», хочемо подякувати його директору Миколі СОСУЛІ.

Юрій ЗАГОРУЙКО, керівник гуртків ХОЦТКУМ

 

Гуртківці ХОЦТКУМ виграли Кубок

Славутського туристичного клубу «Бребенескул».

6-7 лютого 2021 року команда «Меридіан» ХОЦТКУМ, у склад якої увійшли вихованці гуртка «Спортивний туризм» (працює на базі Городищенської ЗОШ), прийняла участь у IV відкритому Кубку Славутського туристичного клубу «Бребенескул» зі спортивного туризму в закритих приміщеннях серед команд молодшої вікової групи.

Кубок відбувся з дотриманням усіх карантинних норм та правил, тому проводився у два етапи: у суботу змагалась одна частина учасників, а у неділю – інша. Крім команди «Меридіан», за Кубок боролись господарі змагань – дві потужні команди клубу «Бребенескул» та гості з міста Шепетівки.

У перший день змагались команди «Бребенескул-2» та шепетівчани, у другий – «Бребенескул-1» та «Меридіан» ХОЦТКУМ.

В невеликому та затишному залі Славутського ДЮЦТЕР відбувались справжні дорослі змагання юних туристів. Складні етапи – навісні переправи, переправи по мотузці, траверси скельних ділянок, спуски по вертикальних перилах – учасники долали з достатнім професіоналізмом та завзяттям.

Результати особисто-командної смуги. Серед хлопців: 1 місце – Ткачук Назар («Бребенескул-1»), 2 місце – Мельник Микола («Меридіан» ХОЦТКУМ), 3 місце – Болюх Максим («Меридіан» ХОЦТКУМ); серед дівчаток: 1 місце – Семенюк Анна («Бребенескул-1), 2 місце – Семенюк Анастасія («Бребенескул-2»), 3 місце – Пяскорська Анастасія («Меридіан» ХОЦТКУМ).

На дистанції «Командна смуга перешкод» місця розподілились наступним чином: 1 місце – «Меридіан» ХОЦТКУМ, 2 місце – «Бребенескул -1», 3 місце – м. Шепетівка.

По підсумках двох днів володарями Кубку клубу «Бребенескул» стала команда «Меридіан» ХОЦТКУМ, другими були господарі команда «Бребенескул-1», третіми команда м. Шепетівки.

Юні туристи та їх тренери залишились задоволеними змаганнями та очними зустрічами на спортивних дистанціях.

Щиро дякуємо за можливість позмагатись у такий складний час Славутському дитячо-юнацькому центру туризму та екологічної роботи та його директору Олександру ЛУК’ЯНЧУКУ.

Вітаємо з успішним зимовим стартом! До зустрічей на нових дистанціях!

Володимир ЯВОРСЬКИЙ, Керівник гуртків ХОЦТКУМ