Гурткова робота, Новини, Туристсько-спортивна робота

Зимові збори гуртківців ХОЦТКУМ

2021 рік тільки розпочався, а гуртківці вже розпочали посилену підготовку до майбутніх змагань!

Протягом 3-4 січня нового року вихованці гуртка «Спортивний туризм» Хмельницького ОЦТКУМ, який працює на базі Городищенської школи Судилківської ОТГ, провели виїзні збори з підготовки до Кубку Хмельницької області зі спортивного туризму в закритих приміщеннях «Північ Хмельниччини». Збори проходили у спортивній залі с. Велика Рішнівка Ленковецької ОТГ. Зал обладнаний для занять спортивним туризмом та дає змогу готуватись спортсменам, незважаючи на зиму надворі.

   

Дводенна програма зборів складалася з індивідуальної підготовки до особисто-командної смуги перешкод, налагодження роботи у команді з двох учасників (тобто роботи у зв’язках), технічної роботи на етапах з перепадом висот та на скельних ділянках, а також підвищення фізичної витривалості туристів-спортсменів. Виконанню цієї програми сприяло формування здорової атмосфери та дружнього колективу.

   

Гуртківці підвищували свою майстерність у спортивному туризмі, проводили ранкову та вечірню фіззарядки, вдосконалювали швидкість та вправність у грі у волейбол, прослухали теоретичну лекцію про організацію та підготовку до спортивних походів. Також були проведені міні-змагання з особистої смуги перешкод. Учасники долали непросту дистанцію зі складними етапами: круто похилі переправи вверх та низ, траверси скельних ділянок, спуски по вертикальних перилах, навісні переправи – і це не повний перелік фізично та тактично важких етапів.

   

Збори пройшли з максимально оптимальним використанням часу у дружній обстановці. Гуртківці залишились задоволеними, висловивши сподівання, що усі карантини закінчаться, і вони прийматимуть участь у цікавих та змістовних змаганнях!

Дякуємо за підтримку спорту дитячо-юнацького туризму старості села Велика Рішнівка, завідуючій клубу Наталії СТОРОЖУК та адміністрації Ленковецької ОТГ.

З Новим 2021 роком та Різдвом Христовим! Здоров’я, миру та віри у краще!

 Керівник гуртків ХОЦТКУМ Володимир ЯВОРСЬКИЙ