Змагання, Новини, Туристсько-спортивна робота

ЗИМОВІ ЗМАГАННЯ ВИХОВАНЦІВ ГУРТКІВ ХОЦТКУМ

15 грудня відбулася Першість ОЦТКУМ з пішохідного туризму в закритих приміщеннях, яка проводилась у спеціально обладнаному спортивному залі Стуфчинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лісовогринівецької ОТГ Хмельницького району.

Змагання проводились на дистанціях І та ІІ класів для гуртківців різних профілів та різних вікових груп – 2009-2007, 2006-2005 та 2004-2002 років народження. Проведення Першості сприяло популяризації туризму серед дітей, залученню їх до занять спортом і туризмом, підвищенню спортивної майстерності, перевірці знань та вмінь вихованців гуртків та визначенню кращих спортсменів з пішохідного туризму.

   

У Першості взяли участь вихованці Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, які займаються в гуртках спортивного туризму, спортивного орієнтування та козацько-лицарського виховання «Джура» з міст Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Славути, Шепетівки, Хмельницького та Шепетівського районів. Всього 70 учасників від 9 команд.

На дистанціях «Особиста смуга перешкод» І-го та 2-го класу учасники долали 6 етапів: траверс та спуск схилом, переправи по колоді та способом «маятник», по мотузці з перилами і по навісній. Дистанції відрізнялися складністю та вимогами до техніки їх подолання.

Результати визначалися серед юнаків та дівчат окремо в кожній віковій групі на кожній дистанції.

   

Підсумкові результати на дистанції І класу були такими: серед дівчат вікової групи 2009-2008 р.н. – 1 місце у Анастасії СЕМЕНЮК (гурток козацько-лицарського виховання «Джура» з м. Славути, керівник гуртка Олександр ЛУК’ЯНЧУК), 2 – у Анастасії БЕРЕЖНОЇ, вихованки цього ж гуртка, 3 – у Дарії ОЛЕКСІЙЧУК (гурток «Спортивне орієнтування», який працює на базі школи з села Пархомівці, керівник гуртка Олексій КУЧЕР). Серед хлопців цієї вікової групи кращими були спортсмени – Валентин ТЕРЕЩУК (гурток «Джура» з м. Славути, керівник гуртка Олександр ЛУК’ЯНЧУК), Віталій НИЖНІЙ (гурток «Спортивний туризм», який працює на базі Городищенської ЗОШ Шепетівського району, керівник гуртка Володимир ЯВОРСЬКИЙ) та Павло ТКАЧУК (гурток «Пішохідний туризм», який працює на базі шкіл м. Кам’янця-Подільського, керівник гуртка Юрій ЗАГОРУЙКО), які посіли 1, 2, 3 місця відповідно.

   

У віковій групі 2007-2006 р.н. трійка кращих серед дівчат була такою: ВОХ Ірина (гурток «Пішохідний туризм», керівник гуртка Дмитро ФЕДЧИШЕН), Анастасія ОЛЕКСІЙЧУК (гурток «Спортивне орієнтування», керівник гуртка Олексій КУЧЕР), Анастасія ШУЛЯК (гурток козацько-лицарського виховання «Джура», який працює на базі НВК №3 м.Шепетівки, керівник гуртка Володимир САМОЙЛЮК).

У юнаків цієї вікової групи 1 2 і 3 місця посіли вихованці гуртка «Пішохідний туризм» (керівник гуртка Володимир ЯВОРСЬКИЙ) – Данієль КОРОБЕНЮК, Богдан ВІЛЬБІЦЬКИЙ і Максим БОЛЮХ.

У віковій групі 2005-2003 р.н. серед дівчат перші три місця теж посіли представниці однієї команди – гуртка козацько-лицарського виховання «Джура», який працює на базі Хмельницького обласного багатопрофільного ліцею (керівник гуртка Зоя ГУДИМА) – це Іванна МУЗИКА, Діана ПРИСЯЖНЮК та Вікторія КАПЛУН. Серед юнаків – 1місце у Дениса КАФТАНЮКА (гурток «Пішохідний туризм», керівник гуртка Ігор КУКУРУЗА), 2 і 3 місця – у вихованців гуртка «Джура» (керівник гуртка Зоя ГУДИМА) – Максима ФЕДОРЦЯ та Олександра МАЦИШИНА.

    

На дистанції ІІ класу серед юнаків наймолодшої вікової групи (2008-2006 р.н.) кращим був спортсмен із Славути – Артем Лук’янчук, який посів 1 місце, 2 і 3 місця у гуртківців Назара БАБАЄВА і Миколи МЕЛЬНИКА (керівник гуртка Володимир ЯВОРСЬКИЙ). У дівчат цієї вікової групи 1 та 2 місця у кам’янчанок Маргарити ВАСИЛЮК та Аріани ПЕТРУНЧАК (керівник гуртка Юрій ЗАГОРУЙКО, 3 місце посіла Тетяна ОСТАПЕНКО (гурток «Пішохідний туризм», керівник гуртка Дмитро ФЕДЧИШЕН).

У віковій групі (2005-2004 р.н.) серед юнаків не було конкурентів найкращий результат у Іллі ДЕМЧУКА, тільки 10 секундами йому поступився його товариш по команді Іван ДУБІНЧУК (гурток «Пішохідний туризм», керівник гуртка Володимир ЯВОРСЬКИЙ), у Артьома Сокола з м. Славути, керівник гуртка Олександр ЛУК’ЯНЧУК) третій результат. У дівчат 1-ше і 2-ге місця у цій групі посіли представниці команди з Городищенської ЗОШ Шепетівського р-ну (керівник гуртка Володимир ЯВОРСЬКИЙ) – Діана АЗАРЕНКОВА і Євгенія ПАЛИГА.

   

У віковій групі (2003-2002 р.н.) серед юнаків перше і друге місця посіли вихованці керівника гуртка Юрія ЗАГОРУЙКА – Євгеній ДРАНУС і Михайло ТИСЛЮК відповідно. 3-ій результат показав Валентин Чайковський (гурток «Пішохідний туризм», керівник гуртка Дмитро ФЕДЧИШЕН).

Переможці та призери змагань серед юнаків та дівчат кожної вікової групи були нагороджені грамотами Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

   

Окрема подяка адміністрації Стуфчинецької загальноосвітньої школи, зокрема директору Олені КАШТАНОВІЙ за гостинність та допомогу в наданні приміщення для проведення змагань.

Бажаємо гуртківцям успіхів на майбутніх стартах та спортивних досягнень.