Змагання, Новини, Туристсько-спортивна робота

Змагалися гуртківці-туристи (підсумки відкритої першості в закритих приміщеннях)

2 грудня відбулися відкриті змагання серед гуртківців Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (ХОЦТКУМ) з пішохідного туризму в закритих приміщеннях, які проводилися у спеціально обладнаному спортивному залі Стуфчинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хмельницького району.

Змагання серед трьох вікових груп – молодшої, середньої та старшої – проводились з метою популяризації туризму серед дітей, залучення учнів до занять спортом і туризмом, визначення кращих спортсменів з пішохідного туризму та підвищення спортивної майстерності серед гуртківців.

   

У змаганнях, крім команд гуртківців Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, взяли участь вихованці, які займаються туризмом – Славутського міського центру туризму і краєзнавства, Центру дитячої та юнацької творчості Хмельницького району, Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді міста Нетішина, навчальних закладів міста Хмельницького, Кам’янець-Подільського позашкільного навчально-виховного об’єднання та Городищенської ЗОШ Шепетівського району. Усього майже 90 учасників з різних регіонів області.

Учасники кожної вікової групи долали дистанції «Особиста смуга перешкод» відповідного класу: гуртківці молодшої вікової групи – І класу, середньої – ІІ класу і старшої – ІІІ класу. Клас дистанцій відрізнявся кількістю етапів, складністю та вимогами до техніки їх подолання.

Найчисельнішою була молодша вікова (2006-2003 р. н.) група – 33 юнаки і 17 дівчат. Серед молодших юнаків найшвидше дистанцію подолав гуртківець ХОЦТКУМ Ростислав Остапенко із команди «Всюди буду» (керівник гуртків, тренер Федчишен Д.В.), другий результат – у гуртківця з команди «Non-Stop» (ЗОШ№9, м. Хмельницький) – Владислава Омельянова (тренер Юзвик С.В.), третій – у гуртківця ХОЦТКУМ – Віталія Неспляка (тренер Федчишен Д.В.). Серед дівчаток перемогу здобула Лєра Багдасарова, 2 місце – у Вікторії Остафійчук – обидві з команди «Штурм-j» (тренер Герасименюк О.Б., СЗОШ №29, м. Хмельницький), 3 місце посіла Наталія Любчак, вихованка гуртка з команди «Non-Stop» (тренер Юзвик С.В.).

   

Результати у середній віковій (2003-2000 р. н.) групі були такими: усі призові місця посіли учасники команди ТРК (туристський різновіковий клуб) «Штурм» (СЗОШ №29, м. Хмельницький, тренер Габай Ю.В.): 1 місце – у Іллі Домбровського, 2 – у Владислава Захарчука, 3 – у Андрія Реви. І серед дівчат кращими були спортсменки ТРК «Штурм» – Владислава Бойко, Вікторія Рудчук та Вероніка Ляшкова, які посіли 1, 2, 3 місця відповідно.

У старшій віковій (2000 р. н. і старші) групі серед хлопців-юніорів не було конкурентів Максиму Кашпуренко (команда ТРК «Штурм»), 2-ге місце у представника команди «Сонечко» ХОЦТКУМ – Максима Стояновського (керівник гуртка, тренер Загоруйко Ю.М.), 3-тє місце – у Іллі Лук’янчука з м. Славути (тренер Лук’янчук О.В.) У дівчат 1-ше і 2-ге місця посіли представниці команди з міста Славути – Анастасія Куц і Юлія Новза.

   

Переможці та призери змагань, окремо серед юнаків та дівчат кожної вікової групи, були нагороджені медалями та грамотами Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

 

Долінська С.С.,

головний секретар змагань

 

Підсумкові протоколи змагань