Гурткова робота, Екскурсійно-оздоровча робота, Новини

Звіт про роботу гуртка «Юні екскурсоводи» ХОЦТКУМ

Переглянути презентацію звіту про роботу гуртка «Юні екскурсоводи»

Ознайомлення вихованців з історією та культурою рідного краю, оволодіння знаннями, уміннями і навичками, необхідними юному екскурсоводу, формування інтересу до навчання, розвиток творчих здібностей та професійна орієнтація – ось такі завдання вирішуються на заняттях гуртка «Юні екскурсоводи», які діють на базі НВК №10.

За словами керівника гуртка Юхимович О.А. під час теоретичних і практичних занять в І семестрі 2015-2016 навчального року учні ознайомились з метою екскурсійної діяльності, видами та способами проведення екскурсій, особливостями планування різного виду екскурсій. Збагатити знання вихованців практичними навичками вдалося за допомогою зустрічей з істориками-краєзнавцями, дослідниками рідного краю С.Демидко, Б.Місюренко, В.Шкандюком та під час захоплюючих екскурсій по вулицях рідного міста, по замках та духовних святинях Тернопілля, по музеях Хмельницького та екскурсійної поїздки на Клавдіївську фабрику ялинкових прикрас. Знаннями з гуртківцями поділились працівники Хмельницьких музеїв: обласного краєзнавчого музею, літературного музею та музею-студії фотомистецтва.

Знання, отримані під час гурткових занять, вихованці використовують при підготовці змістовних тематичних екскурсій у музеї історії школи «Родом з десятої» при навчально-виховному комплексі №10.

Початок роботи в ІІ навчальному семестрі вихованці відзначили дослідженням роботи промислових підприємств Хмельниччини, зокрема, підприємства «Мамин хліб» та «Оболонь Красилівське». На підприємстві «Мамин хліб» гуртківці мали можливість ознайомитись з процесом приготування хлібобулочних виробів, послухали розповідь про технологічний процес приготування хліба, тістечок. На підприємстві «Оболонь-Красилівське» учні побачили процес приготування напоїв та мінеральних вод.

Вихованці гуртка взяли участь у XVI Всеукраїнській учнівській конференції «Універсіада», що відбулася 27 лютого 2016 року у Київському міжнародному університеті, де виступали з науковими роботами на краєзнавчу тематику.

4 гуртківці вибороли призові місця у конкурсі: Новосад Єгор, Сьомаш Антон, Прозоровський Костянтин – 1 місце, Параскевич Вікторія – 2 місце.