Військово-патріотична робота, Джура, Новини

ІІ (обласний) етап Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура») для молодшої вікової групи

Завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для молодшої вікової групи, який відбувся у рекреаційному центрі «Берег надії» с. Головчинці. Організатори гри – Хмельницький обласний центр краєзнавства, туризму та екологічного виховання учнівської молоді під керівництвом Департаменту освіти та науки Хмельницької облдержадміністрації.
Учасники «Джури» молодшої групи – 8 роїв з Городоцької, Деражнянської, Летичівської, Меджибізької, Полонської та Ярмолинецької ТГ – таборувались з 28 по 30 травня. Програма гри складалася з видів змагань та конкурсів військово-спортивного, туристсько-краєзнавчого та культурно-просвітницького спрямування: «Козацька сила», «Смуга перешкод», «Рятівник» (домедична допомога), гра-вікторина «Відун» та творчо-мистецьке представлення рою «Ватра в колі друзів». Всі види та конкурси були командні.
Туристсько-спортивну смугу перешкод на пересіченій місцевості швидко і з найменшими штрафами подолав і виборов перше місце рій «Веселі козачата» (Городоцька ТГ). Друге і третє місця посіли 
Найкраще знання і завдання з надання домедичної допомоги у «Рятівнику» показали рої: «Гайдамаки» (Ярмолинецька ТГ), «Вовченята» (Летичівська ТГ) та «Козачата — 2» (Деражнянська ТГ).
У вікторині «Відун», що включала питання з історії України, переможцями стали два рої: «Байрактари» (Летичівська ТГ) і «Сірчата», третє місце посів рій «Веселі козачата».
Три рої за сумою місць у залікових видах та конкурсах набрали однакову суму місць, тому організатори вирішили, що саме жереб має визначити рій, який буде представляти Хмельниччину на ІІІ етапі Гри.
На урочистому закритті переможцям, призерам та активним учасникам козацької гри вручалися грамоти ХОЦКТЕВУМ та шеврони Управління молоді, фізичної культури і спорту Хмельницької ОДА.
Організатори дякують директору рекреаційного центру «Берег надії» Андрію Гулько таборовій старшині на чолі з отаманом Миколою МЕЛЬНИКОМ, головній суддівській колегії, яку очолював Анатолій РИБАЧОК, і всім, хто долучився до організації та проведення Гри.
 
За матеріалами ХОЦКТЕВУМ