Змагання, Новини

Підготовка до туристського сезону: змагалися студенти

3 березня 2013 року в м. Хмельницькому на базі спорткомплексу Хмельницького національного університету відбувся відкритий Кубок зі спортивного (пішохідного) туризму на штучному рельєфі серед студентів вищих навчальних закладів м. Хмельницького.  Організацію та проведення змагань здійснили Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді та кафедра здоров’я людини та фізичного виховання Хмельницького національного університету.
В змаганнях взяли участь студенти ВНЗ з міст Хмельницького та Кам’янця-Подільського, які займаються туризмом у керівників гуртків Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді – Кукурузи І.Ф., Гринчука В.В. та Загоруйка Ю.М. Змагання проходили на дистанції ІІІ класу «Смуга перешкод», яка долалася туристами-спортсменами у зв’язках – чоловічих та змішаних. Швидко та технічно, дотримуючись техніки безпеки, потрібно було подолати етапи: навісна переправа через яр, траверс схилу, подолання перешкоди способом «маятник», підйоми та спуск по вертикальних перилах та завершити дистанцію спуском по круто похилій переправі.
Переможцями Кубку стала чоловіча зв’язка у складі Мельника Андрія та Кушніра Сергія (команда «Сонечко», м. Кам’янець-Подільський, тренер Загоруйко Ю.М.), Другими стали їх товариші по команді – Лопушанський Олександр та Каденюк Ярослав. Третє місце посіли Євтодій Максим та Розгон Ольга – змішана зв’язка студентів ХНУ з команди «Меридіан» (м. Хмельницький, тренер Кукуруза І.Ф.).
Переможці та призери змагань нагородженні грамотами Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та Спортивного клубу Хмельницького національного університету і медалями.
Кубок став відмінним тренуванням та підготовкою до туристського сезону 2013 року.