Гурткова робота, Новини

Про І етап Всеукраїнського конкурсу «КЕРІВНИК ГУРТКА-2013″

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1123 від 19.10.2012 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2013″ та з метою підтримки творчої педагогічної діяльності і популяризації педагогічних здобутків Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді з 22 по 26 лютого цього року проведено І етап Конкурсу серед керівників гуртків закладу.
У І етапі Конкурсу взяли участь керівники гуртків різних профілів: краєзнавчого, спортивного, туристського, народознавчого та ін. На розгляд журі були представлені матеріали його учасників, які містили анотацію власного досвіду, розробки занять та масового заходу, список друкованих праць тощо. Матеріали ілюстрували вирішення проблеми, над якою працюють керівники гуртків.
За рішенням Оргкомітету та журі Конкурсу переможцем І етапу стала керівник гуртка «Юні історики-краєзнавці» Юхимович Оксана Антонівна.
Спираючись на глибоке знання вікових особливостей дітей, Оксана Антонівна спрямовує роботу з гуртківцями на створення колективу, в якому панує атмосфера взаєморозуміння та співробітництва, де кожен може проявити себе як різнобічна творча особистість.
Заняття добра, поваги до родинних традицій і свят, до рідної землі і рідного слова, до батька й матері – є тим невичерпним джерелом для виховання у вихованців людяності, чуйності і уміння співпереживати.