Змагання, Новини

Про відкриту Першість серед гуртківців ХОЦТКУМ з пішохідного туризму «Пролісок-2015″

Відкриті змагання з пішохідного туризму серед гуртківців Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (ХОЦТКУМ) традиційно проводяться в квітні. Цього року Першість відбулася 18 квітня на шкільному стадіоні НВК №4 м. Хмельницького серед 3-х вікових груп: молодшої, середньої, старшої. Учасники кожної вікової групи долали «Особисту смугу перешкод» відповідного класу: гуртківці молодшої вікової групи – І класу, середньої та старшої – ІІ класу. Дистанції відрізнялись кількістю етапів, складністю та вимогами до техніки їх подолання.
У «Проліску-2015″, крім вихованців ХОЦТКУМ, взяли участь гуртківці, з інших навчально-виховних закладів області: команди гуртківців від Хмельницького міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (ХМЦТКЕУМ), Кам’янець-Подільської станції юних туристів (СЮТур), шкільного різновікового турклубу (ШРК) «Штурм» СЗОШ №29 м. Хмельницького, команди «Азимут» Хмельницького районного центру дитячої та юнацької творчості (ХРЦДЮТ).
Дипломами ОЦТКУМ нагороджувалися переможці та призери серед юнаків і дівчат кожної вікової групи.
За результатами Першості у молодшій віковій групі серед хлопців трійкою кращих туристів-спортсменів стали представники команди «Non-Stop» з ХМЦТКЕУМ (тренер Юзвик С.В.): Ватчін Олександр, Тітор Микола та Ситюк Роман. Серед дівчат цієї групи – Лучкова Дарія і Поліщук Валерія з команди «Едельвейс» Хмельницького ОЦТКУМ (тренер Гринчук В.В.) – посіли 1 і 3 місця відповідно, у Поцулко Єлізавети з команди гуртківців Кам’янець-Подільської станції юних туристів (тренер Тимчук  Д.В.) – 2 місце.
У середній віковій групі перші три місця серед юнаків вибороли: Мороз Олександр – гуртківець Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, (тренер Гринчук В.В.) друге місце у Кашпуренка Максима з команди «Штурм» СЗОШ №29 м. Хмельницького (тренерГабай Ю.В.), третє посів Макарець Андрій з команди «Non-Stop» (тренер Юзвик С.В.). Серед дівчат 1-ий і 2-ий результати показали Желінська Наталія та Ватчина Мар’яна з команди «Non-Stop», а 3-тє місце завоювала Перунська Ганна (команда «Штурм»).
У старшій віковій групі: серед юнаків 1 місце посів Януш Ростислав, (команда «Азимут», Хмельницький районний ЦДЮТ, тренер Кучер О.В.), 2 місце у Квапиша Максима (команда Кам’янець-Подільської СЮТур), третє – у Герасименюка Олексія (команда «Штурм»). Серед дівчат було розіграно тільки два місця. На цій дистанції виступили представниці ХМЦТКЕУМ Анцут Анна та Нікіфорова Анна.
Змагання серед гуртківців туристського профілю є гарною перевіркою готовності до майбутніх весняних та літніх стартів, вони дозволяють перевірити технічну та фізичну підготовку юних туристів-спортсменів, підтвердити розряди або виконати нормативи на більш високі, а також підвищити свою майстерність зі спортивного туризму.
                                                                                                      І.Кіретова, методист ХОЦТКУМ, головний секретар Першості