Гурткова робота, Змагання, Новини, Туристсько-спортивна робота

Туристський сезон розпочато!

Дві команди Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді – ОЦТКУМ-1 та ОЦТКУМ-2, у складі яких вихованці гуртків спортивного туризму, що діють на базі Городищенської ЗОШ, взяли участь у відкритому Кубку Славутського туристичного клубу «Бребенескул». Кубок відбувся 04.01.2019 року в м. Славуті, в спортивній залі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназії» №5.

   

Учасники змагань долали досить незвичну дистанцію «Рятувальні роботи – зв’язки». Особливість полягала в тому, що зв’язка спортсменів у складі двох учасників долали перешкоди з умовно потерпілим на кожному етапі дистанції, а на деяких етапах умовно потерпілими ставали обидва учасники зв’язки.

   

Перешкоди – підйоми, спуски, траверси схилу, переправа по колоді, спуск по вертикальних перилах, потрібно було пройти з умовною травмою руки чи з умовною втратою зору або голосу. Долати їх було складно та технічно важко, але учасники молодшої команди ОЦТКУМ-1 впорались, на мою думку як тренера – бездоганно. Дві зв’язки з цієї команди – мішана (юнак/дівчина) та чоловіча – поступились тільки досвідченим туристам-спортсменам клубу «Меридіан» та клубу «Бребенескул» і впевнено посіли треті місця. І в загальному заліку команда ОЦТКУМ-1 у складі Бабаєва Назара і Мельника Миколи, Азаренкової Діани та Вільбіцького Богдана виборола почесне третє місце. Команда ОЦТКУМ-2 (Линник Яна, Палига Євгенія, Климова Вікторія, Лук’янчук Ілля) замкнула п’ятірку. Володарем кубку СТК «Бребенескул» стала команда клубу «Меридіан» (с. Городище), друге місце посіла команда «Бребенескул» (м. Славута).

   

Незважаючи на новорічні та різдвяні свята, тренування тривають і гуртківці готуються до нових змагань.

Вітаємо гуртківців з почесним третім місцем!

А також вітаємо усіх туристів та колектив Хмельницького ОЦТКУМ з Новим роком та Різдвом Христовим! Зичимо здоров’я, щастя та успіхів в усіх починаннях, мирного та безтурботного життя!

 Яворський В. М., керівник гуртків, тренер команд ОЦТКУМ