Гурткова робота, Змагання, Новини, Туристсько-спортивна робота

Участь гуртківців ХОЦТКУМ у Міжнародних змаганнях «Kamianets city race» зі спортивного орієнтування

З 28 по 29 вересня у м Кам’янці-Подільському проходили Міжнародні змагання зі спортивного орієнтування «Kamianets city race». 

У змаганнях взяли участь 314 орієнтувальників з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Житомирської, Київської, Львівської, Луганської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької областей, м. Києва, та з 2-х країн – Молдови та Литви. Серед учасників була і збірна команда вихованців гуртків зі спортивного орієнтування Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (ХОЦТКУМ).

   

Наші гуртківці змагалися у вікових групах ЧЖ12, ЧЖ14, ЧЖ16 та ЧЖ18 на трьох надзвичайно цікавих дистанціях: «Середня дистанція», «Нічний спринт по фортеці» та «Дистанція верхнім та нижнім містом у форматі city race»).

Перша «Середня дистанція» – починалася з передстарту, тобто до основного старту спортсмену-орієнтувальнику потрібно було подолати 1250 м, щоб отримати карту, а далі – звичайний старт. З нашої команди на цій дистанції найкращі результати у своїх вікових групах показали дівчата – Ірина Вох, яка посіла 3-тє місце у групі Ж14 (тренер, керівник гуртка Долінська С.С.) і Альона Неспляк  – 3-тє місце у групі Ж18 (тренер, керівник гуртка Федчишен Д.В.). 

   

Була надзвичайно цікавою та захоплюючою друга дистанція з нічного орієнтування – «Нічний спринт по фортеці». У дистанції такого формату гуртківці Хмельницького ОЦТКУМ брали участь вперше, що дало змогу випробувати свої знання та навички зі спортивного орієнтування у нічний час.

На третій дистанції під назвою «Дистанція верхнім та нижнім містом у форматі city race» знову відзначилися наші дівчата – у своїй віковій групі Ж14 – Ірина Вох посіла 3-тє місце, а у групі Ж18 Альона Неспляк була другою. 

   

Дебютний старт на змаганнях міжнародного рівня виявився вдалим. За підсумками двох днів Ірина Вох посіла 2-ге місце, а Альона Неспляк – 3-тє місце.

   

Від «Kamianets city race» гуртківці ХОЦТКУМ отримали багато вражень – кожний з них мав змогу удосконалити свої вміння читання карт зі спортивного орієнтування та якнайшвидшого знаходження контрольних пунктів, користуватися електронними чіпами, поборотися із сильними суперниками, а також набратися досвіду на змаганнях такого рівня. 

Для учасників була проведена безкоштовна екскурсія по Кам’янецькій фортеці.

Вітаємо наших вихованців та їх тренерів-керівників гуртків зі спортивними успіхами!

Ганна Гордєєва, керівник гуртка «Спортивне орієнтування» ХОЦТКУМ