Гурткова робота

Успіхи вихованців ХОЦТКУМ у ІІ етапі конкурсу-захисту «Перший крок в науку»

27 квітня відбувся ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів здобувачів освіти 6-8 класів «Перший крок у науку».

Конкурс проводиться з метою виявлення творчих інтелектуально здібних дітей, стимулювання та пропагування науково-дослідницької й експериментальної роботи серед учнівської молоді.

У ІІ етапі конкурсу взяли участь вихованці Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Юні дослідники – вихованці гуртка «Економічне краєзнавство» (керівник Оксана ЮХИМОВИЧ) захищали свої проєкти у відділеннях «Філософія і суспільствознавство» і «Економіка».

У секції «Психологія» Анастасія ЯРЕМЕНКО, успішно захистила проєкт на тему «Вплив соціальних мереж на формування ціннісних орієнтирів підлітка» і стала переможцем.

Ще одна вихованка гуртка – Вероніка ПОПІЛЬ здобула перемогу у секції «Економіка та економічна політика» з науково-дослідницьким проєктом «Волонтерський рух в умовах російсько-української війни».

Вітаємо юних дослідників та їх керівника Оксану Антонівну з успішним стартом у науці! Впевнені, що на них чекають звитяги і у подальших проєктах.