Гурткова робота, Новини, Туристсько-краєзнавча робота, Туристсько-спортивна робота

Вісник гурткової роботи

Чудова сонячна погода на вихідних, що минули, дала можливість вихованцям гуртків «Спортивний туризм» та «Юні туристи-краєзнавці» Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, які працюють на базі навчальних закладів м. Кам’янця-Подільського, змістовно та цікаво провести навчально-практичні заняття.

   

В суботу, 13 листопада, гуртківці взяли участь у змаганнях зі спортивного орієнтування, що проводились Кам’янець-Подільським позашкільним навчально-виховним об’єднанням по вулицях Старого міста. Ці змагання для гуртківців стали майстер-класом з оволодіння навичками орієнтування по «лінії», нанесеній на карту.

   

   

Після гуртківці здійснили екскурсію, під час якої знайомились з історичними пам’ятками рідного міста – відвідали Стару та Нову фортеці, Вірменські бастіони та Вірменську дзвіницю, Руську браму, унікальну Карвасарську церкву, збудовану без жодного цвяха, Замковий міст тощо.

   

   

В неділю, 14 листопада, юні туристи-краєзнавці здійснили 12-тикілометровий похід вихідного дня за маршрутом: Гуменці – Привороття – Вербка. Під час походу побували на Кармелюковій горі (староруському городищі), а ще відвідали кар’єр, який є свідченням процесів руйнування Товтр внаслідок промислової діяльності людей.

Юрій ЗАГОРУЙКО, керівник гуртків ХОЦТКУМ