Гурткова робота, Гурткова робота, Змагання, Новини, Туристсько-спортивна робота

Вихованці ХОЦТКУМ – До Дня Збройних сил України

День Збройних сил України – святковий день, встановлений постановою ВРУ 1993 року на честь ЗСУ, відзначається щорічно 6 грудня – в день ухвалення 1991 року Закону України «Про Збройні сили України». Ця дата збігається і з початком однієї із славетних сторінок української армії – Першого зимового походу Дієвої армії УНР.

Вихованці гуртків Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді відзначили це свято участю у змаганнях, шкільних етапах гри «Джура» та активними тренуваннями.

 Гурток військово-патріотичного напряму «Джура» (керівник гуртка Інна Севернюк)

До Дня Збройних сил України в Старокостянтинівській ЗОШ І-ІІІ №8 проведено шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура». Активну допомогу надали і взяли участь у ньому вихованці середньої та старшої вікових груп гуртків козацько-лицарського гарту «Джура» ХОЦТКУМ, які працюють на базі цієї школи.

   

У програмі шкільного етапу гри: для старшокласників проведено вишколи з конкурсів «Впоряд», «Рятівник», «Відун», «Смуга перешкод», «Розбирання і збирання АК-74», «Фізична підготовка»; для учнів середніх класів – «Смуга перешкод», квест з елементами конкурсів «Впоряд» та «Відун», а молодших школярів посвящали у козачата. Для учасників гри вихованці гуртка середньої вікової групи продемонстрували свої вміння у показовому виступі зі стройової підготовки «Впоряд».  

   

Гурток військово-патріотичного напряму «Джура» (керівник гуртка Володимир Самойлюк)

Вихованці гуртка «Джура», який працює на базі НВК №3 м. Шепетівки, протягом року активно та натхненно готуються до участі в етапах Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри («Сокіл») «Джура».

   

Гуртківці тренуються, покращуючи свою фізичну підготовку, вивчають будову зброї, дотримуючись правил безпечного поводження з нею, а також вчаться бути дружніми, колективними, цілеспрямованими. Заняття проходять у приміщеннях НВК №33 – майстерні, подвір’ї, тренажерній залі.  

   

 

Гуртки туристсько-спортивного напряму «Пішохідний туризм», «Спортивний туризм» (керівники гуртків Антон Шиманюк, Володимир Яворський)

5 грудня на базі спортивного комплексу Судилківського ліцею відбулась товариська туристська зустріч-тренування вихованців гуртка «Пішохідний туризм» та «Спортивний туризм», які працюють на базі Городищенської ЗОШ І-ІІІ та Судилківського ліцею.

   

Для вихованців було організовано проходження етапів туристської смуги перешкод: спуски, підйоми, траверси, переправи – навісна, по паралельних мотузках тощо. Деякі етапи долалися із застосуванням навичок самонаведення. Тренування стало гарною підготовкою до майбутніх змагань.

Гуртки туристсько-спортивного напряму «Пішохідний туризм», «Спортивний туризм» «Туристське багатоборство» (керівники гуртків Юрій Загоруйко, Наталія Полева)

4-5 грудня гуртківці ХОЦТКУМ взяли участь у відкритих змаганнях зі спортивного туризму «Кубок ПНВО», які проводились Кам’янці-Подільським позашкільним навчально-виховним об’єднанням серед школярів міста. Вихованці гуртка – члени команди «Сонечко» (тренер, керівник гуртків Ю.М. Загоруйко) досягли непоганих результатів: в середній групі серед юнаків перемогу здобув Михайло Міщишин, а серед дівчат – друге місце у Діани Петрунчак, четверте місце виборола Вікторія Тислюк. В молодшій групі: серед хлопців перше місце посів Павло Ткачук, третє місце – у Івана Сулими, 5-ий і 8-ий результати показали відповідно Максим Богуцький, і Олександр Сирніков. У дівчаток молодшої вікової групи у Катерини Ракочі 6 результат, а у Валерія Поцулко – 7. 

   

Юні туристи гуртка «Туристське багатоборство» (тренер, керівник гуртків Н.І. Полева) вперше брали участь у таких змаганнях на дистанції ІІ класу, тому отримали неоціненний досвід із вдосконалення спортивної майстерності.