Еколого-натуралістична робота, Новини

Юннати Хмельниччини – переможці Всеукраїнського родинного конкурсу «Український коровай»

Завершився Всеукраїнський родинний конкурс «Український коровай», організований і проведений Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Конкурс проводився з метою залучення учнівської молоді до активного культурного і громадського життя, пропаганди кращих здобутків українського суспільства, українських традицій, виховання почуття гордості в юних громадян за свою Батьківщину та сприяння формуванню в них сімейних, національних і державних цінностей та практичному впровадженню цих проєктів в життя.

В заході взяли участь понад 80 робіт від закладів освіти і родин з різних областей України. Від Хмельниччини на виставці конкурсу свої короваї гідно представили юні натуралісти з міст Хмельницького та Шепетівки.

   

За підсумками роботи журі конкурсу у номінації «Український коровай» з роботою «Весільний коровай» перемогли вихованці гуртка «Природа рідного краю» структурного підрозділу еколого-натуралістичного напряму Хмельницького ОЦТКУМ (керівник гуртка Юлія ПЕТРАШ) – вони посіли І місце. Вихованка гуртка «Юні майстри народних ремесел» Шепетівського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Валентина БАРДАХ з роботою «Коровай шанувальний» (керівник гуртка Олена КОЛЕНЧУК) посіла ІІІ місце. Переможці і призерка нагороджені грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

   

Хмельницькі натуралісти неодноразово та успішно брали участь у Всеукраїнському родинному конкурсі «Український коровай». Так, у 2018 році, коровай від юннатів Хмельниччини на виставці серед короваїв з регіонів України був визнаний найкращим делегацією німецького посольства, яка тоді знайомилася з Музеєм Хліба Національного ЕНЦУМ, після чого у посольство був відправлений наш красивий та запашний свіжовипечений коровай.

Результати участі юннатів Хмельниччини у Всеукраїнському родинному конкурсі «Український коровай» в черговий раз засвідчили, що у закладах освіти області приділяється серйозна увага розвитку дитячої творчості, залученню учнівської молоді до активного культурного і громадського життя, українських традицій, виховання національно-патріотичних почуттів та формуванню в юних громадян сімейних і національних цінностей.

   

Вітаємо юннатів та учнів Хмельниччини з вагомою перемогою в еколого-натуралістичному заході на всеукраїнському рівні і зичимо нових успіхів та досягнень на юннатівській ниві!

Юлія Петраш,

завідувач сільськогосподарським відділом

структурного підрозділу ХОЦТКУМ