Гурткова робота, Дистанційна робота, Новини, Підготовка кадрів

Обласна онлайн-нарада для відповідальних за національно-патріотичне виховання

 

13 листопада Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді під загальним керівництвом Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації проведено обласну онлайн-нараду для відповідальних за національно-патріотичне виховання в структурних підрозділах освіти. Нарада відбулася дистанційно – з використанням ресурсу Zoom.
З вітальним словом до учасників наради звернулася начальник відділу професійної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки Світлана ФІЯРСЬКА.

     
З актуальними питаннями щодо розвитку національно-патріотичного виховання, впровадженням Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в області, з порядком створення штабів в об’єднаних територіальних громадах, їх складом, основними функціями та завданнями, зі змінами у Положенні про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура») ознайомила директор Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Наталія КОЛЕСНИК.

 
Олександра ПУКАС, методист ХОЦТКУМ, проінформувала учасників наради про обласні заходи в рамках гри «Джура», які проведені в попередньому навчальному році, та заходи, заплановані на наступний навчальний рік.
В кінці листопада цього року на обласному онлайн-семінарі для керівників роїв головною темою буде докладний розгляд основних вимог щодо підготовки до конкурсу «Впоряд». У наступному році планується проведення кількох онлайн конкурсів для роїв молодшої, середньої та старшої вікових груп; також розпочне свою роботу Школа виховників Джур, якою передбачено комплекс заходів, спрямованих на підготовку виховників джур.
Учасники наради піднімали актуальні питання щодо профільного підвищення кваліфікації керівників гуртків туристсько-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямів.