Анонси заходів, Дистанційна робота, Новини, Туристсько-краєзнавча робота

Обласний турнір юних краєзнавців

Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді запрошує учнів 5-7 класів взяти участь у обласному турніру юних краєзнавців в онлайн форматі.

УМОВИ

проведення обласного турніру юних краєзнавців

 

1. МЕТА І ЗАВДАННЯ

Обласний турнір юних краєзнавців в онлайн форматі (далі – Турнір), проводиться з метою популяризації історико-культурної спадщини рідного краю, вивчення історії, звичаїв і культури українського народу, визначальних подій Хмельниччини та виявлення кращих знавців з напрямів краєзнавства.

 

2. УЧАСНИКИ ТУРНІРУ

До участі у Турнірі запрошуються здобувачі освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти Хмельниччини і Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Турнір проводитиметься для середньої вікової групи: здобувачі освіти – учнів 5-7 класів.

 

3. УМОВИ ТА ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ

Турнір проводиться Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді (далі – ХОЦТКУМ) дистанційно з використанням сучасних освітніх технологій і ресурсів. Терміни проведення: 30 та 31 березня з 16.00 до 18.00 год. В програмі Турніру 4 тематичні вікторини: історичне краєзнавство, етнографія, визначні пам’ятки Хмельниччини та відомі історичні постаті.

Для участі в Турнірі необхідно зареєструватись до 15.00 год. 29 березня за допомогою Google Форми та обов’язково приєднатись до Google Classroom (дивись таблицю!). Для роботи з цими додатками необхідно мати електронну пошту, зареєстровану на домені @gmail.com. Зверніть увагу, що заповнюючи Google Форму, учасники Турніру дають згоду на обробку персональних даних.

Посилання на кожну вікторину та додаткова інформація по Турніру буде розміщуватися в Google Classroom. Завдання вікторин виконуються у тестовій формі на платформі Всеосвіта.

Інформація щодо проведення Турніру для середньої вікової групи:

Вікова категорія

Посилання на реєстрацію в

Google Формі

Код доступу

в Google Classroom

Програма Турніру

Назва вікторини

Дата і час початку проведення

вікторин

середня вікова група

 

uet6at3

 

«Вгадай визначну пам’ятку Хмельниччини»

30.03.22

16.00

«Конкурс з етнографії»

30.03.22

17.00

«Відомі історичні постаті»

31.03.22

16.00

«Історичне краєзнавство»

31.03.22

17.00

 

 

4. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ І НАГОРОДЖЕННЯ

Учасникам потрібно дати найбільшу кількість вірних відповідей за найкоротший час.

Переможці в загальному заліку визначаються за найбільшою сумою набраних балів у 4-х вікторинах Турніру.

Переможці та призери Турніру нагороджуються грамотами ХОЦТКУМ. Інші учасники, за умови проходження усіх 4-х вікторин, будуть нагородженні сертифікатами ХОЦТКУМ.