Дистанційна робота, Новини, Туристсько-краєзнавча робота

Онлайн-збір переможців

26 березня 2021 року відбувся онлайн-збір переможців обласних турів Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» та Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії та боротьби».

Захід проводився Хмельницьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді спільно з Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва під загальним керівництвом Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації.

   

Учасників-переможців обласних турів та їх керівників-наставників вітали Наталія Колесник – директор ХОЦТКУМ, Сергій Шпаковський – заступник директора з питань охорони культурної спадщини ХОНМЦКіМ, член Національної Спілки краєзнавців, міжнародної організації захисту пам’яток ICOMOS та гуртківці позашкільних закладів області.

   

Для юних краєзнавців захід став платформою, на якій можна було презентувати свої дослідження, поділитися творчими ідеями та отримати натхнення для подальшої роботи. Виступи учасників викликали неабиякий інтерес у слухачів, лунали цікаві запитання та жваві обговорення досліджень.

Під час збору звучали вітання на адресу учасників, які стали призерами ІІІ Всеукраїнського туру краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» (суддівство відбулося з 26 по 29 січня 2021 року).

   

Організатори збору побажали учасникам нових звершень та не зупинятися на досягнутих результатах!