Гурткова робота, Гурткова робота, Новини

Посвята в козачата

Посвята в козачата

В жовтні вихованці гуртків військово-патріотичного напряму «Джура» Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді беруть активну участь у шкільних заходах, присвячених посвяті молодших школярів у козачата.

 

Гурток «Козацько-лицарського виховання «Джура» (керівник гуртка Інна СЕВЕРНЮК. Старокостянтинівська ЗОШ №8)

До Дня народження школи учнів перших класів посвятили у козачата. Кожен клас отримав свою назву, гасло та прапор. Посвяту провели гуртківці – джури рою «Шахівські сердюки».

        

На урочистій лінійці в присутності батьків, директора, педагогів кожен учень початкових класів отримав булаву, як символ приналежності до куреню рідної школи.

   

Гурток «Козацько-лицарського виховання «Джура» (керівник гуртка Олександр ЗАДОЯНЧУК. Городоцький ліцей №4)

Традиційно у ці жовтневі дні в опорному закладі Городоцький ліцей №4 проходить поповнення лав юних джур з врученням погонів та шевронів п’ятикласникам спеціалізованого класу «Захисник Вітчизни». До посвяти у козачата долучилися генерал-хорунжий Українського козацтва Мосейко В.О., голова «ГО Городоцька козацько-десантна Січ» Підлісний В.В.Допомагали у проведенні заходу вихованці гуртка.

     

Основна мета посвяти у козачата – виховати у дітей повагу до історичного минулого та сьогодення, до звичаїв і традицій козацтва, а ще бажання стати спадкоємцями козаків та майбутніми захисниками нашої держави.