Новини, Походи, Туристсько-спортивна робота

Успіхи юних туристів Хмельниччини у змаганнях походів

19 березня завершилося суддівство всеукраїнських змагань зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді. Участь в змаганнях взяли 47 звітів про походи, здійснені у 2019-2020 навчальному році учнівською та студентською молоддю України.

Високих результатів у змаганнях здобули представники Хмельниччини – за рішенням суддівської колегії чемпіонами України стали вихованці закладів позашкільної освіти області, що здійснювали водні та пішохідні туристські спортивні походи територією України та за її межами.

  

Перше місце у змаганнях зі спортивних туристських походів серед студентської молоді серед водних походів посів звіт про похід 5 категорії складності, здійснений на катамаранах в гірському районі Центрального Кавказу по річках Грузії Ріоні і Цхенісцкалі туристською групою під керівництвом Дмитра ВАЩУКА – керівника гуртків Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Вихованці Хмельницького ОЦТКУМ, які протягом багатьох років займаються водним туризмом, ретельно готувалися до цього складного походу – брали участь у відповідних змаганнях, неодноразово проходили різноманітні водні походи, наполегливо тренувалися та весняних навчально-тренувальних зборах, зокрема, на р. Прут.

   

Серед пішохідних походів 3 ступеня складності перше місце теж посіла група вихованців Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Район подорожі, протяжністю 79 кілометрів, розташований в центральній частині Українських Карпат на території Верховинський району Івано-Франківська області та Рахівського району Закарпатської області. Керівник групи – Юрій ЗАГОРУЙКО, керівник гуртків Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Ще одне перше місце – у туристської групи з числа вихованців Хмельницького міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді за пішохідний похід 2 категорії складності протяжністю 160 км, здійснений восени 2020 року в Карпатах. Керівник походу – Інна МЕЛЬНИК, завідувачка туристсько-спортивного відділу ХМЦТКЕУМ.

   

Щиро вітаємо наших переможців і бажаємо підкорення нових вершин та нових творчих здобутків!