Гурткова робота, Змагання, Новини, Туристсько-спортивна робота

«Зимові старти»

15-16 січня 2022 року відбулася відкрита Першість серед гуртківців ХОЦТКУМ з пішохідного туризму в закритих приміщеннях «Зимові старти». Змагання проводилися у спортивному залі Кам’янець-Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10.

   

У Першості взяли участь вихованці туристсько-спортивних гуртків Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та Кам’янець-Подільського позашкільного навчально-виховного об’єднання (ПНВО).

Більше 40 учасників змагались на дистанціях 1-го та 2-го класів – «Особиста смуга перешкод». Дистанція 1-го класу проводилась для юних туристів-спортсменів 2007-2008 та 2009-2011 років народження без вимог до спортивної кваліфікації; 2-го класу – для спортсменів 2005-2007 р. н., що мають ІІ юнацький розряд зі спортивного туризму та вище.

   

У підготовці та суддівстві змагань допомагали старші вихованці гуртків ХОЦТКУМ, які виступали на різних туристських змаганнях в складі команди «Сонечко», і були неодноразовими призерами та переможцями обласних, міжобласних та Всеукраїнських змагань – це Максим Стояновський, Богдан Кучерін, Євгеній Дранус, Єлизавета Нашемпа, Вадим Богуцький.

   

Результати Першості визначалися серед хлопців і дівчат окремо у кожній віковій групі.

На дистанції 1-го класу у віковій групі 2007-2008 р. н. найкращі результати серед хлопців показали: 1 місце виборов Владислав Мотрій, 2-ге – у Івана Вишневського (обидва вихованці ПНВО, тренери Роман Федчук та Олеся Кух), 3-тє місце посів Максим Степанюк (вихованець ХОЦТКУМ, тренер Сергій Касапчук). Серед дівчат у цій віковій групі перемогу святкувала Єлизавета Макаренко, друге місце посіла Каріна Мельничук (вихованки ПНВО, тренери Роман Федчук та Олеся Кух), третє місце – у Богдани Григорук (вихованка ХОЦТКУМ, тренер Сергій Касапчук).

   

На дистанції 1-го класу у віковій групі 2009-2011 р. н. серед хлопців перше місце виборов Павло Ткачук (вихованець ХОЦТКУМ, тренери Юрій Загоруйко та Тетяна Рибалкіна), на другому місці – Едуард Мотрій (вихованці ПНВО, тренери Роман Федчук та Олеся Кух), третє місце – у Максима Богуцького (ХОЦТКУМ, тренери Юрій Загоруйко та Тетяна Рибалкіна). Серед дівчат у цій віковій групі перемогу святкувала Валерія Поцулко, друге місце – у Дарини Міщишиної (вихованки ХОЦТКУМ, тренери Юрій Загоруйко та Тетяна Рибалкіна), третє місце посіла Валерія Лівінець (вихованка ПНВО, тренер Іван Батюкевич).

   

На більш складній дистанції 2-го класу серед хлопців був визначений тільки один переможець, ним став Михайло Міщишин (вихованець гуртків ХОЦТКУМ тренери Юрій Загоруйко та Тетяна Рибалкіна). Серед дівчат перемогла Вікторія Тислюк, другою фінішувала Діана Петрунчак (обидві вихованки гуртків ХОЦТКУМ тренерів Юрія Загоруйка і Тетяни Рибалкіної), третє місце – у Олександри Попової (вихованка ХОЦТКУМ, тренер Наталія Полева).

   

Учасників Першості щиро вітав директор школи Юрій Полевий, який запевнив, що змагання стануть традиційними в школі, що сприятиме розвитку туризму не тільки в закладі, але й у місті.

Гуртківці отримали неабиякий досвід, особливо ті, хто тільки почав займатися туризмом. «Зимові старти» стали першими змаганнями для гуртківців у новому сезоні 2022 року.

Переможці та призери Першості були нагороджені Грамотами Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

 Юрій Загоруйко, головний суддя змагань, керівник гуртків ХОЦТКУМ